Apie mus

          Taurų nuotykių parkas startavo 2011m., tuo metu galėdamas pasiūlyti net 5 skirtingo aukščio bei sudėtingumo trasas įrengtas medžiuose. Tuo metu Taurų nuotykių parkas buvo vienas didžiausių nuotykių parkų visoje Lietuvoje, o trasu bendras ilgis sudarė ko ne 2 km.

            Šiandien Taurų nuotykių parko lankytojų skaičius siekia net 30 tūkst. per metus. Nuotykių parke lankytojų laukia 7 skirtingo sudėtingumo trasos: pradedant nuo mažųjų ir baigiant garbaus amžiaus lankytojais. Trasų ilgis siekia net 6 km. Čia lankytojai gali nemokamai vaikščioti po parko teritoriją, kurią sudaro 20 hektarų plotas ir užsiimti pasyviu laisvalaikiu, atrasti savo ramybės kampelį. Parke įrengti įvairūs tilteliai, ir supynės, pavėsinės, čia gausu vietinių skulptorių gamintų skulptūrų. Taip pat, be medžiuose įrengtų trasų, mes galime Jums pasiūlyti nakvynę viešbutyje - namelyje medyje arba net 5 vasaros namelius su visais patogumais. Kviečiame patirti smagias pramogas čiuožiant nuo specialiai įrengto čiuožimo kalno arba pasižvalgyti į Taurų parką iš ant kalno esančios XI - XII a. Lietuvos ginybinės pilies.

            Taurų nuotykių parke pagalvota ir apie mažuosius lankytojus. Parke yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė, oro pagalvė - batutas ir trasa medžiuose būtent mažiesiems lankytojams. Trasos aukštis iki 2 m., todėl tėveliai nesudėtingai galės padėti savo atžaloms pereiti visas kliūtis.

            Viskas pas mus - Taurų nuotykių parke!